Hair Design

KONTAKT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMi

jak do nas dojechać

Salon fryzjerski Hair Design znajduje się przy ul. Mogilskiej 120e w samym sercu pięknego Krakowa. Lokalizacja jest wyjątkowa i łatwo dostępna, dzięki czemu można bezproblemowo do nas dotrzeć różnymi środkami transportu.

Komunikacja miejsca
Jeśli podróżujesz komunikacją miejską skorzystaj z linii tramwajowych numer 4, 5, 10, 52, aby najszybciej dostać się do salonu (przystanek Białucha).

Samochód
Jeśli preferujesz podróż samochodem, również nie będziesz miał/a problemów z dojazdem. Pod salonem fryzjerskim znajduje się kilka miejsc parkingowych, z których można skorzystać w ramach dostępności wolnych miejsc. W przypadku zajętego miejsca samochód można zostawić tuż obok na parkingu sklepu Lidl.

Rower
Nasz salon jest przyjazny dla rowerzystów, a w okolicy znajdziesz miejsca parkingowe dla rowerów. Możesz więc bezpiecznie do nas dojechać na dwóch kółkach, ciesząc się jednocześnie świeżym powietrzem.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Jesteśmy innowacyjnym salonem fryzjerskim, który stale się rozwija. Obecnie poszukujemy utalentowanych osób, chcących do nas dołączyć. Jeśli jesteś pełny/pełna pasji, masz doświadczenie w zawodzie i szukasz nowych wyzwań to chcielibyśmy Cię poznać! Aby dołączyć do naszego zespołu prześlij swoje CV na adres e-mail. Czekamy na zgłoszenia.  Razem tworzymy niepowtarzalne doświadczenia dla naszych klientów, a Ty możesz być częścią tego niezwykłego zespołu. Dołącz do nas już dziś!